dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;;

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;;   τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 1:33 am

παιδες 8α η8ελα να μου πειτε τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε........

εμενα μου αρεσουν βιβλια φαντασιας...εσας???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;;   τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 10:11 am

τα σχολικα ενοειτε....χεχεχεχεχεχε πλακα κανω και εμενα τα μυθιστορηματα και αν γινεται να ειναι και μυθιστορημα D&D τοτε το χαιρομαι περισσοτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;;   τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Icon_minitimeΣαβ Αυγ 09, 2008 4:16 pm

Χμ....λοιπόν μου αρέσουν αρκετά είδη βιβλίων, απο τους μεγάλους συγγραφείς μέχρι και τους τωρινούς, νομίζω ότι δεν υπάρχει κάποια προτίμηση σε κάποιο είδος γραφής βιβλίου, πιστεύω ότι είναι όλα θέμα αν σε τραβάει το βιβλίο απο την 1η-2η σελίδα... Πάντως νομίζω ότι όλα τα είδη έχουν κάτι να δώσουν ανάλογα με την διάθεση και την όρεξη που έχεις εκείνη την στιγμή σε συνδυασμό με αυτό που ανάφερα πιο πάνω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;;   τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;; Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 12:01 am

κοιταχτε...εχω διαβασει αρκετα βιβλια ...απο κλασσικα οπως για παραδειγμα του Ιουλιου Βερν, Πηνελοπη Δ και γενικα πολλα κλασσικα...!
Γενικα αυτα ομως που με τραβανε ειναι τα φαντασιας....!
Με διαφορα το αγαπημενο μου βιβλιο λοιπον ηταν του Μαΐκλ Μουρκοκ...<<Ο Ελρικ του Μελνιμπονε>> το οποιο ειναι πενταλογια...!Βεβαια συνεχιζει ο ιδιος συγγραφεας μετα και σε μια παραλληλη ιστορια με ιδιο ηρωα την οποια ακομα δεν εχω αξιωθει να διαβασω αλλα που θα μου παει?
rabbit rabbit
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τι ειδους βιβλια σας αρεσει να διαβαζετε;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» House rules!!!!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Ότι άλλο θέλετε να πείτε!!!!!!! :: Κουβέντα εκτος από rpg!!!!-
Μετάβαση σε: