dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΤρι Σεπ 30, 2008 9:47 pm

Λοιπόν στον κόσμο του dnd υπάρχουν διάφορα είδη περιπετειών, όπως τρόμου, μυστηρίου, επικής μάχης....

Λοιπόν τι είδους περίπετειας προτιμάτε???? και για πιο λόγο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΤετ Οκτ 15, 2008 2:05 pm

λοιπον εγω προτιμω να παιζω περιπετειες που να εχουν μυστηριο..ειναι καλο γιατι αναγκαζεσαι να ψαξεις να βρεις τι κουλο σθμβαινει στην περιοχη που βρισκεσαι...βεβαια να εχει και μαχες αλλα να ειναι οι κρισιμες αυτες οι οποιες θα κρινουν το μελλον του χαρακτηρα σου και της περιοχης στην οποια βρισκεται...ο δημιουργος του forum το κατεχει αυτο....Roerix συνεχησε ετσι μεγαλε με εχεις κανει να κολαω και να μαθενω καλητερα τους χαρακτηρες μου.....best Dungeon Master----->Roerix (μην το παρεις σαν κοπλιμεντο δεν ειναι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 1:45 pm

Λοιπόν, εμένα μου αρέσουν οι ιστορίες που συνδιάζουν, περιπέτεια, μυστήριο και γρίφους!!!Αυτό που θέλω όταν παίζω είναι να προσπαθώ να βρίσκω λύσεις για κάποιο πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε στην περιπέτεια...Προσωπικά μου αρέσει να κάθομαι και να προσπαθώ να λύσω έναν γρίφο που μ΄πορεί να βρούμε κατά την διάρκεια της ιστορίας!!!Το μυστήριο πιστεύω πως για μένα είναι από τα βασικά συστατικα που πρέπει να έχει μια περιπέτεια για να μου αρέσει!!!!Προτιμώ να αναρωτιέμαι τι στο καλό γίνεται στην ιστορία παρά να παηγαίνω σε κάποια μάχη για τους προφανείς λόγους..(xp, λεφτά και αντικείμενα...)
αυταα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 04, 2009 1:46 am

Λοιπόν!!!!!
Εγώ προτιμώ περιπέτειες που να έχουν βάθος στην ιστορία. Δηλαδή να παίζεις και εκεί που λες ότι κατάφερες να βρεις κάτι τότε έρχονται κάποια στοιχεία που σε κάνουν να το πάρεις πάλι απο την αρχή. Με λίγα λόγια να έχει καλό στόρυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09, 2009 10:34 am

εγω προτιμω ιστοριες με ιντριγκα γενικως και μερικους καλους γριφους...!
ειμαι υπερ του rp διοτι στο κατω κατω αυτο ειανι το παιχνιδι και οχι αποκλειστικα οι μαχες...!
οι παιχτες πρεπει να σκεφτονται και λιγο και οχι να σκεφτονται συνεχως με τις λεπιδες τους....! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΤετ Αυγ 26, 2009 3:46 pm

Σαν λατρης της μαχης μεσα στο παιχνιδι θα διαλεγα μια περιπετεια που:
1) να εχει δυσκολους εχθρους
2) αντε και κανεναν γριφο και λιγο μυστηριο
3) ΑΛΛΑ το πιο αγαπημενο μου και πιο δυσκολο να βγει σε ενα campaing λογω κανονων κλπ.
ειναι μια τεραστια επικη μαχη αναμεσα σε στρατους 10000+ ατομων, με καποιους να αναδεικνειονται
ηρωες και να επιζουν μεχρι το τελος, προστατευοντας τους συμμαχους τους, αλλα και σκωτονοντας
τους περισσοτερους εχθρους

(το 3 ειναι πολυ μεγαλο αλλα με εκφραζει απολυτα Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???   Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε??? Icon_minitimeΤετ Αυγ 26, 2009 7:29 pm

Λοιπόν είσαι τυχερός σε ένα απο τα πάρτυ που παίζουμε, σε κάποια περιπέτεια θα παιχτεί ένα session με στρατό απέναντι σε στρατό. Αν καταφέρω και βγάλω την περιπέτεια θα είναι κάτι δυνατό και με πολλά kills.

Μερικά στοιχεία: κάστρο, 2 φυλές και μια παγωμένη λίμνη (μάλλον δεν είναι σίγουρο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
 
Τι είδους περιπέτειες προτιμάτε???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: