dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???
1
Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_lcap17%Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
1-5
Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_lcap17%Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
5-10
Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_lcap50%Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
10-20
Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_lcap0%Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
20-....
Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_lcap16%Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? I_vote_rcap
 16% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 6
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???   Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 4:25 pm

Ποιά είναι τα ιδανικά level για να παίζετε ή ποιά προτιμάτε.....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την takis_17 στις Σαβ Αυγ 02, 2008 4:28 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???   Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 4:28 pm

Εγώ προτιμώ να ξεκινήσω από 1 level και να τον φτάσω μέχρι όπου φτάσει....Μου φαίνετε καλύτερο να ξεκινάς από την αρχή και να τον ζεις τον χαρακτήρα...!!!!

Αυταααά, περιμένω τις δικές σας απόψεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???   Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 11:00 pm

προτιμω να 3εκιναω απο ενα ικανοποιητικο επιπεδο αναμεσα στο 5-10 για να εχει καποιες ικανοτητες ο χαρακτηρας μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???   Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 09, 2008 3:47 pm

Λοιπόν εγώ προτιμάω να παίζω απο πρώτο επίπεδο επειδή έτσι μόνο μπορείς να πονέσεις τον χαρακτήρα σου όταν θα πάθει κάτι σε πιο ψηλά επίπεδα, ο λόγος είναι ότι τον μεγαλώνεις εσύ μέσα απο διάφορες δυσκολίες γιατί το κάθε επίπεδο έχει την γλύκα του. Αλλά και μπορείς να έχεις σαν στόχο ο χαρακτήρας σου να ξεκλειδώσει τις καινούργιες του ικανότητες μου παίρνει στα επόμενα επίπεδα, αλλίως τι να το κάνω αμα φτιάξω ένα χαρακτήρα που έχει τις περισσότερες ικανότητες ήδη???


ΥΓ. οι πιο αγαπημένοι μου χαρακτήρες είναι μόνο 2 απο όλους που έχω παίξει, τους οποίους τους ξεκίνησα απο το 1ο επίπεδο!!! και ένας σταμάτησε στο 6-7 επίπεδο και ο άλλος συνεχίζει ακομα στο 19-20 επίπεδο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???   Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 12:40 am

αρχηγε και εγω μαζι σου...να ξερες ποσο ποναω τον μονκ μου που τον εχω απο 1λεβελ στα 10 πλεον?
τον αγαπαω...!
αληθεια ποτε θα ετοιμασεις την περιπετεια του επιτελους? Evil or Very Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???   Πόσα level προτιμάτε να παίζετε??? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 12:54 am

Άσχετο!!!προτείνω κύριε διαχειριστά να κάνεις μπαν διότι έγραψε ξεκάρφωτο σχόλιο σε σοβαρή ενότητα!!!
μπαν Exclamation μπαν Exclamation μπαν Exclamation μπαν Exclamation cheers lol!

Α και κάτι άλλο!!!Τα μικρά λέβελ είναι πιο κυριλέ γιατί εκεί ο dm μπορεί να βάλει κάποια στάνταρ τερατάκια που κοντεύουμε να τα ξεχάσουμε και όταν έχουμε ανέβει λέβελ τα σνομπάρουμε αλλά δεν θιμόμαστε πόσο μας δυσκόλεψαν στη ναρχή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
 
Πόσα level προτιμάτε να παίζετε???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: