dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 fighter αλλα τι fighter?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Araphoth
Adventurer
Adventurer



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2008

fighter αλλα τι fighter? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: fighter αλλα τι fighter?   fighter αλλα τι fighter? Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 5:16 pm

απο παλια λεγοταν ενα αστειο στους παιχτες που κολαγαν να διαλεξουν κλαση character creation
''οταν δεν ξερεις τι να φτιαξεις φτιαξε fighter''
οκ πασο και συμφωνω αλλα τι fighter?
πειτε την γνωμη σας για το αγαπημενο σας ''πακετο'' fighter
το δικο μου για παραδειγμα ειναι εφιπος τοξοτης ή defender
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

fighter αλλα τι fighter? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fighter αλλα τι fighter?   fighter αλλα τι fighter? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 10:58 pm

εγω προτιμω τον fighter που πολεμαει απο κοντα προσπαθωντας να κανει περισσοτερη ζημεια συνηθως με οπλο 2 χεριων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

fighter αλλα τι fighter? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fighter αλλα τι fighter?   fighter αλλα τι fighter? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 09, 2008 3:53 pm

Το πακέτο του fighter που θα έπαιζα θα ήταν να είναι καλός απο μακρία (τόξα με άλλα λόγια) και με κάποια ικανότητα απο κοντά σε περίπτωση ανάγκης, διότι όσο καλός και να είσαι απο μακρία ο dm μπορεί να στο φέρει μπούμερανγκ!!!! Αλλά το υπέρτατο πακέτο fighter είναι dwarf με greataxe και με 2η επιλόγη hammer και στο άλλο χέρι shield!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

fighter αλλα τι fighter? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fighter αλλα τι fighter?   fighter αλλα τι fighter? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 12:38 am

χαχαχ,,,οσο περιερο και αν ακουστει δεν μου αρεσουν οι fighter και γενικα δεν εχω μεγαλη εμπειρια...!
μια φορα που εφτιαξα εναν δοκιμαστικα.....ΠΕΘΑΝΕ ο κακομοιρης αρα καταλαβαινετε...!
δεν μου παει δεν μου παει...!
αλλα αν τυχει ποτε να φτιαξω θα προτιμουσα εναν fighter se multiclass σε συνδιαμο μαλλον με sorcerer...!
δεν ξερω αν ειναι καλο..εσεις που εχετε εμπιερια τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

fighter αλλα τι fighter? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fighter αλλα τι fighter?   fighter αλλα τι fighter? Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 12:44 am

Η εμπειρία είανι κάτι που αποκτιέται....οπότε μην ανυσηχείς...
Πιστεύω πως το πακέτο του fighter αλλά ανάλογα με τις περιστάσεις...Εκτός αν κάποιος είναι τόσο imba ο οποίος έχει γαμάτα στατιστικά και εντάξει δεν τον ενδιαφέρει αν θα παίξει από κοντά ή από μακρια ή με ασπίδα ή με όπλο 2 χεριών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

fighter αλλα τι fighter? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: fighter αλλα τι fighter?   fighter αλλα τι fighter? Icon_minitimeΣαβ Σεπ 05, 2009 1:13 pm

Αυτό θέλει να πεις, ποια περίσταση σου αρέσει καλύτερα για fighter. Όσο για το Imba λογικό είναι με τόσα combat feats που παίρνει, αλλά και αυτό μπορεί να καταπολεμιστεί, χάρη στον άρχοντα του παιχνιδιού τον DM.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
 
fighter αλλα τι fighter?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: