dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Fun or imbaliki??

Πήγαινε κάτω 
+2
takis_17
Drizzt Do'Urden
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 1:16 am

εγω εχω μια ερωτηση για ολους τους παικτες... προτιματε να παιζετε για να μαζευεσται με τους φιλους και να σπατε πλακα??
η προτιματε να κανετε τον υπερχαρακτηρα και να ειστε τοσο imba που ο dm δεν μπορει να σας αγγιξει και εχετε τους σλλους παικτες μονοχιτους...???
εγω παντως παιζω για να κανω την πλακα μου με τους φιλους μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 10:35 am

Εγώ βασίκα πάντα έπαιζα για την πλάκα μου και αυτό θα συνεχίσω να κάνω....Τώρα οι άλλοι δεν ξέρω τι κάνουν και ούτε με απασχολεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 12:48 pm

scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

λογω της εμπειριας μας στο d&d φτιαχνουμε υπερχαρκτηρες ολοι μας..αρα δεν μπορει να υπαρχει καποιος αναμεσα μας ο οποιος να μην μπορει να φτιαξει εναν ισχυρο χαρακτηρα..αρα η αποψη μου εινα οτι ειτε με τον εναν τροπο ειτε με τον αλλο διασκεδαζουμε σωστα παιδες!!!!!!??????!!!!!!!

και για να απαντησω και στον συγγραφεα του topic...ορκ κι εσυ μας πρηζεις με το μπαρμπερη σου αλλα απο οτι βλεπεις δεν ανταποκρινομαστε να σε μονομαχησουμε γιατι απλα αναγνωριζουμε οτι ειναι υπερχαρακτηρας ειδη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 2:42 pm

Να 'μαι και εγώ!!!!!!
Λοιπόν η αποψή μου είναι ότι δεν υπάρχουν Imba χαρακτήρες και όλα ειναι στο πως τους βλέπουν οι παίκτες τους χαρακτήρες τους. Ο λόγος είναι ότι οσο και να νομίζει ο καθένας οτι είναι imba ο χαρακτήρας του αμα πέσει σε ένα συγκεκριμενό αντίπαλο θα τα βρει αρκετά σκούρα, πχ όσοι είναι κορυφαίοι στην επίθεση και στο να κάνουν ζημιά θα δυσκολευτουν περισσότερο να κατεβάσουν ένα undead σε σχέση με άλλες κλάσεις.

Άρα διαλέγω να πω ότι παίζω για την πλάκα και για την παρέα, ετσι και αλλιως δεν βγαζουμε λεφτά απο το παιχνιδάκι και δεν εχω προσωπικα τέτοιες φιλοδοξιες!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 3:25 pm

blindguard έγραψε:
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

λογω της εμπειριας μας στο d&d φτιαχνουμε υπερχαρκτηρες ολοι μας..αρα δεν μπορει να υπαρχει καποιος αναμεσα μας ο οποιος να μην μπορει να φτιαξει εναν ισχυρο χαρακτηρα..αρα η αποψη μου εινα οτι ειτε με τον εναν τροπο ειτε με τον αλλο διασκεδαζουμε σωστα παιδες!!!!!!??????!!!!!!!

και για να απαντησω και στον συγγραφεα του topic...ορκ κι εσυ μας πρηζεις με το μπαρμπερη σου αλλα απο οτι βλεπεις δεν ανταποκρινομαστε να σε μονομαχησουμε γιατι απλα αναγνωριζουμε οτι ειναι υπερχαρακτηρας ειδη

εγω εχω να παιξω μπαρμπαριαν εδω και καμποσο καιρο....Sad και οι ανθρωποι αλλαζουν....ετσι και εγω προσπαθω πια να παιζω περισσοτερο για την πλακα μου παρα για να εχω τον πιο υπερχαρακτηρα..Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Manolikakis
Adventurer
Adventurer
Manolikakis


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Athina

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 26, 2008 11:40 pm

Dn exo problima k ta 2 m aresoun m aresi na dokimazo k na kanw sindiazmous gia neous char wste na ginonte poli dinatoi ston tomea tous ala k an enas dn einai toso kalos tha prospathisw oso kalitera mporw na ton ftiaxo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 12:25 am

μανιλικακη απο οτι σοθ εχει πει ειδη ο ιδιοκτητης του forum σταματα να γραφεις greeglish..καποια στιγμη θα αποκτησεις σοβαρο προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 1:02 am

εγω πιστευω πως πρεπει να το φας το ban σου να νιωσεις λιγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΠεμ Οκτ 30, 2008 1:38 pm

Εντάξει ρε παιδιά το ξέρει οτι θα φαει μπανακι, αφηστε τον σιγα...δικο του πρόβλημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
RottenCrusader
Adventurer
Adventurer



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2009

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΣαβ Μαρ 21, 2009 3:25 pm

Το wow έχει κάνει κακό στο d&d...το Dungeon&Dragons,δεν είναι τα φύλλα χαρακτήρων,είναι το Role Playing των χαρακτήρων...δεν υπάρχει imba χαρακτήρας και noob,υπάρχει καλός Role-Player και κακός...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Fun or imbaliki?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fun or imbaliki??   Fun or imbaliki?? Icon_minitimeΚυρ Μαρ 22, 2009 9:18 pm

Θα συμφωνησω με τον crusader, στο dnd σημασια εχει παρα πολυ το καλο role-playing μιας και είναι το κυριο μέσο για παιχτεί το παιχνιδι και χωρίς αυτό δεν μπορεί να προχωρήσει το παιχνίδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
 
Fun or imbaliki??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Περί rpg-
Μετάβαση σε: