dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life)

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Manolikakis
Adventurer
Adventurer
Manolikakis


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Athina

Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life)   Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 4:07 pm

Egw pali thelo na sa rotisw pio alignment sas aanti prosopeuei stin pragmatikotita toulaxiston sto peripou.Mallon emena me antiprosopeuei mallon to LN-LE gt paw me tous kanones ala kaoius tous xrisimopio gia prosopoiko mou ofelos


Αν είναι εύκολο γράφεται στα ελληνικά!!!!! Ευχαριστώ
Το αναφέρει και στους κανονισμους του φορουμ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life)   Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 7:41 pm

εγω τεινω προς το CN-CG γιατι ειμαι πολυ ελευθερο ατομο...πιστευω και πως δεν σκεφτομαι να κανω μια κακη πραξη σχεδον ποτε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life)   Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 8:32 pm

Πιστεύω οτι τεινω προς NG γιατί μερικές οι νόμοι θεωρώ ότι ειναι πολύ απόλυτοι και προς το όφελος συγκεκριμένων ανθρώπων και καταστάσεων τουλάχιστον στην χώρα μας, ενώ δεν μου αρέσει κακόβουλοι άνθρωποι να επιβάλλονται σε αδύναμους ή ασθενές άτομα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life)   Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life) Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 1:07 am

εγω για αλλη μια φορα θα υποστηριξω true neutral...!
ειμαι οτι κατσει και της στιγμης...!
εχω στο νου μου να περναω καλα....και να κοιταω την κοιλια μου...! Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Pio alignment sa antiprosopeuei in RL(real life)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: