dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....

Πήγαινε κάτω 
+2
Drizzt Do'Urden
takis_17
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 11:18 am

1# Barbarian
2# Bard
3# Cleric
4# Druid
5# Fighter
6# Monk
7# Paladin
8# Ranger
9# Rogue
10# Sorcerer
11# Wizard

Λοιπόν αυτό το topic έγινε με σκοπό να δούμε ποιός παίζει ίδιες κλάσεις και ποιός δοκιμάζει και τις αλλές(όχι για να μην λέει ο administrator ότι κάνω spammm)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την takis_17 στις Τρι Ιουν 24, 2008 10:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 11:21 am

Λοιπόν δεν έχω παίξει ποτέ:
Τον κύριο στο νούμερο 3# Cleric
Επίσης το νούμερο 11# Wizard
Και δεν θυμάμαι για το νούμερο 4# Druid

αυτααααααααααααααααααα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 11:24 am

εγω δεν εχω παιξει ποτε monk αν και το σκεφτομαι σοαβαρα γιατι ειναι ωραιος σαν χαρακτηρας..
δεν εχω παιξει bard και δεν νομιζω πως προκειτε...προτιμω τον rogue...
ουτε κληρικο ουτε δριηδη...και δεν ξερω γιατι...Very Happy
και ποτε μα ποτε wizard...μπορει να παιξω καποια στιγμη αλλα μεχρι στιγμης με καλυπτει ο sorcerer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 6:08 pm

Λοιπον δεν εχω παιξει ακομα monk, wizard, bard και νομιζω οτι θα κανω αρκετο καιρο να παιξω μια απο αυτες τις 3 για διαφορους λογους

Δεν παιζω monk: επειδη παιζει τελειως απο κοντα και οταν θα παιξεις με πλασματα που δεν φτανεις βγαινεις εκτος μαχης

Δεν παίζω wizard: το εχω αναφερει ηδη σε αλλο post

Δεν παίζω bard: επειδη δεν εχω καλη φωνη lol! , οχι πλακα κανω δεν εχει τυχει ακομη και νομιζω οτι θα ειναι μια απο τις 3 που αναφερα που μπορει να παιξω πιο συντομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 9:44 pm

roerix έγραψε:
Λοιπον δεν εχω παιξει ακομα monk, wizard, bard και νομιζω οτι θα κανω αρκετο καιρο να παιξω μια απο αυτες τις 3 για διαφορους λογους

Δεν παιζω monk: επειδη παιζει τελειως απο κοντα και οταν θα παιξεις με πλασματα που δεν φτανεις βγαινεις εκτος μαχης

Δεν παίζω wizard: το εχω αναφερει ηδη σε αλλο post

Δεν παίζω bard: επειδη δεν εχω καλη φωνη lol! , οχι πλακα κανω δεν εχει τυχει ακομη και νομιζω οτι θα ειναι μια απο τις 3 που αναφερα που μπορει να παιξω πιο συντομα

αυτο για τον monk δεν ειναι και τοσο σωστο γιατι η προπονηση του σαν μοναχος του δινει την δυνατοτητα να χρησιμοπειει καποια οπλα απο μακρια οπος crossbow(light h heavy) και sling οι τυπαδες στην wizards δεν θα εδιναν σε κανενα χαρακτηρα μια τετοια αδυναμια..ναι η δυναμη του ειναι οι μπουνιες του αλλα μπορει εν αναγκη να χρησημοποιεισει και ranged οπλα...συγνωμη για την κριτικη απλα ο μοναχος ειναι μια ωραια κλασση και απλως ηθελα να τον δικαιωσω Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 10:22 pm

Ποσους monk εχεις δει να κουβαλανε πανω τους βαλλιστρες και σφεντονες
Εγω μεχρι στιγμης εχω δει 3 και κανενας δεν ειχε τα οπλα που ανεφερες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 1:44 pm

roerix έγραψε:
Ποσους monk εχεις δει να κουβαλανε πανω τους βαλλιστρες και σφεντονες
Εγω μεχρι στιγμης εχω δει 3 και κανενας δεν ειχε τα οπλα που ανεφερες

οι παιχτες που θελουν να καλυπτουν τις αδυναμιες τους κρατανε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 3:00 pm

Σωστο αυτό που λες, αλλά πολύ οπως και εγω έχουμε συνδυάσει κάποιες κλάσεις με κάποια πράγματα
Όπως οτι ο νάνος κουβαλάει μονο τσεκουρια και σφυρια
Ο μάγος οτι δεν φοραει πανοπλια επειδη θα εχει ποσοστο αποτυχιας
Τον κληρικο τον κάνουμε σαν μπιφτεκι με την πανοπλια και τα οπλα
Ο τυχοδιωκτης να κρατάει παντα πανω του dagger
Έτσι και ο μοναχός έχει συνδυαστεί να μάχεται μόνο με τις μπουνιες και τις κλωτσιες
Τα ξωτικά πολλές φορές εμφανίζονται με τόξα ή με 2 σπαθιά στα χέρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Manolikakis
Adventurer
Adventurer
Manolikakis


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Athina

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 3:58 pm

dn exo pexi bard paladin ranger rogues fighter monk k barbarian an k thelo na pexo monk k rogue

Αν είναι εύκολο γράφεται στα ελληνικά!!!!! Ευχαριστώ
Το λέει και στον κανονισμό του φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 12:55 pm

λοιπον επειδη εχω μια εμπειρια στο θεμα του μοναχου εχω να σας πω οτι δεν κουβαλαει range οπλα γιατι οι συμπαιχτες του εχουν αυτην την δυνατοτητα..μην κρινετε καποιον χαρακτηρα πριν δειτε το party στο οποιο ειναι μεσα..
τωρα η μοναδικες class που δεν εχω παιξει ειναι ο δρυιδης και ο βαρβαρος..δεν ξερω αν θα τα καταφερω ποτε να τους παιξω βεβαια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2008 11:47 pm

μπορει εσυ να μην κουβαλας ranged οπλα...δεν σημαινει πως δεν κουβαλαει κανενας..εγω θελω οταν παιζω εναν χαρακτηρα να μπορει και να ανταποκρινεται μονος του σε καποιες καταστασεις...σε καποιες μπορει να μην τα καταφερνει τοσο καλα αλλα και παλι εχει μια ελπιδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Ιουν 28, 2008 12:31 am

αυτο περιμενα να ακουσω τσακα..μπραβο μια ολοκληρωμενη απαντηση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 1:02 am

δεν εχω παιξει ποτε....
μαγο
κληρικο
δρυιδη
ιερο πολεμιστη
ρεινζερ και
βαρβαρο....!
και δεν ξερω αν θα δοκιμασω ποτε επειδη δεν με ελκουν και ιδιαιτερα αυτες οι κλασεις...!
ισως καποτε δρυιδη επειδη περνει ζωακι Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΣαβ Αυγ 15, 2009 12:45 pm

Πρώτα από όλα, takis_17 νομίζω ότι πλέον μπορείς να σβήσεις απο την λίστα σου τον wizard, ελέω του καινούργιου πάρτυ που θα ξεκινήσει.

Δεν είναι αυτό που ήθελα να γράψω αλλά βρήκα μια κλάση που θα ήθελα τρελά να παίξω και δεν το έχω καταφέρει ακόμα....
Είναι ένας χαρακτήρα psionic. Ναι καλά διαβάσατε. Μια κλάση που χρησιμοποιή τηλεπαθητικες και τηλεκινητικές ικανότητες και γενικά γύρω απο την χρήση της ψυχικής δύναμης. Και πιο συγκεκριμένα θα ήθελα να παίξω ένα τηλεκινητικό, μιας και μπορείς να διαλέξεις κατηγορία που προτιμάς όπως στους μάγους.......

Σόρρυ για την ξεκάρφωτη κλάση μιας και έχουμε αναφέρει μόνο κύριες κλάσεις!!!!!!! Αλλά αξίζει να παίξεις psion χαρακτήρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....   Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω..... Icon_minitimeΠεμ Σεπ 10, 2009 10:07 pm

roerix έγραψε:
Λοιπον δεν εχω παιξει ακομα monk, wizard, bard και νομιζω οτι θα κανω αρκετο καιρο να παιξω μια απο αυτες τις 3 για διαφορους λογους

Δεν παιζω monk: επειδη παιζει τελειως απο κοντα και οταν θα παιξεις με πλασματα που δεν φτανεις βγαινεις εκτος μαχης

Δεν παίζω wizard: το εχω αναφερει ηδη σε αλλο post

Δεν παίζω bard: επειδη δεν εχω καλη φωνη lol! , οχι πλακα κανω δεν εχει τυχει ακομη και νομιζω οτι θα ειναι μια απο τις 3 που αναφερα που μπορει να παιξω πιο συντομα


Λοιπόν τελικά έπσεσα και εγώ στο κακό δρόμο που λέγεται wizard.
Στο τελευταιό νέο πάρτυ που θα αρχίσαμε παίζω ένα Necromancer wizard LvL 5. Μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλά, αλλά μεγάλος βραχνάς βρε παιδί μου να σημειώνεις ξόρκια............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
 
Κλάση που δεν έχεις παίξει ποτέ όμως σου λέω.....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: