dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Aγαπημενος ηρωας

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 1:02 pm

Ποιος (αν εχετε καποιον συγκεκριμενο) ειναι ο αγαπημενος σας ηρωας του D&D?

Θα Ξεκινησω εγω λεγωντας τον δικο μου αγαπημενο.Ειναι ο Drizzt Do'Urden ενας απο τους ελαχιστους drow που υπαρχουν στην επιφανεια!!!

λοιπον ομος μετα τα νεα γεγονοτα εχω να πω πως ο Drizzt δεν ειναι και τοσο πολυ ο αγαπημενος μου σε αντιθεση με τ 3 αλλους:
1)ο Wraith ενας half-orc αντιθετος απο τους αλλους...
2)o Henor o paladin και προστατης του ταγματος του Kord
3)o Dagonath αλλος ενας drow της επιφανειας...δεν ειναι και μοναδικος ο drizzt τι να κανουμε????


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tsakaman στις Σαβ Ιουν 21, 2008 9:28 pm, 4 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : η επιθεση στο halfling επειδη εγραψε οχι και τοσο γνωστους χαρακτηρες....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημένος ήρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΠεμ Ιουν 12, 2008 5:46 pm

Λοιπον προτιμω μια αλλή λυση να πούμε ποιος ειναι ο αγαπημένος μας ήρωας απο τον χώρο του φανταστικού γενικά!!!!!!

και κάνω την αρχη και διαλέγω τον μεγάλο και τρισμεγιστο μουσάτο

ΓΚΙΜΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απο τον άρχοντα των δαχτυλιδίων.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Manolikakis
Adventurer
Adventurer
Manolikakis


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Athina

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 12:24 am

1aς ειναι ο ηρωας Soth the knighi of the Black rose O DEATH KNIGHT απο to Krin που ειναι παγιδεθμενοσ στο RAVENLOFT(κοσμος τις 2 edittion)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 10:58 am

..................................
............................................
Aragorn (Έκανε παρέα με τον Gimli στον άρχοντα)
.....................................................................................................
............................................................................
..................................................................................!!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την halfling στις Σαβ Ιουν 21, 2008 9:16 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 6:01 pm

Συγγνωμη χαφλινγκ δεν λεμε δικους μας αγαπημενους χαρακτηρες, αλλα ηρωες απο βιβλια, ταινιες, και γενικα οτι προερχεται απο το φανταστικο.

Αλλιως ολοι θα βαζαμε τους δικους μας χαρακτηρες, που τους θεωρουμε κατα κορον καλυτερους απο τους υπολοιπους!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 9:02 pm

....................................................................................
............................


Έχει επεξεργασθεί από τον/την takis_17 στις Τρι Ιουν 24, 2008 10:15 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 9:18 pm

εγω λεω πως δεν επρεπε να κανεις edit το ποστ σου γιατι πολυ απλα ο καθενας βαζει τον ηρωα του... για σεν ειναι ο bradie kai mudocon...μπορει να μην ειναι γνωστοι σαν τον drizzt h ton soth αλλα για σενα ειναι ηρωες....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Drizzt Do'Urden στις Τετ Αυγ 26, 2009 3:30 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΣαβ Ιουν 21, 2008 10:20 pm

κοιτα νομιζω οτι το ποστ ειναι να γραψουμε τους ηρωες που μας αρεσουν απο βιβλια, ταινιες, χαρακτηρες του dnd που εχουν ιδιαιτερο βαρος στο campaign, απο κομιξ και οχι δικους μας χαρακτηρες οπως προανεφερα σε αλλο ποστ!!!!!!1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΔευ Ιουν 23, 2008 1:40 pm

και εσι που γνωριζεις αν ειναι δικοι μου οι χαρακτηρες....???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

Aγαπημενος ηρωας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημενος ηρωας   Aγαπημενος ηρωας Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 1:28 am

εγω θα πω με διαφορα Ελρικ του Μελιμπονε....!
εχει χαρακτηριστει ως αντιηρωας..γινετε ηρωας περα απο την θεληση του καθως δεν θελει να μπλεκεται σε περιπετειες..!
η εμφανιση του μονο ηρωα δεν θυμιζει με ασθενικο κορμι που κρατιεται στην ζωη με βοτανα.....χλωμο προσωπο και ασπρα μαλλια....σε παραλληλισμο με το DND θα μπορουσαμε να πουμε οτι εχει και τα γενικοτερα χαρακτηριστικα και φινετσα ενος ελφ...!
επισης ειναι ενας ηρωας τελειως ουδετερος που δνε πιστευει ουτε στο καλο ουτε στο κακο....!
προσπαθει απλα και μονο να βρει το λογο υπαρξης του και τι ρολο θα πεξει στην ζωη....!
μονο αυτο αναλογιζετε και θελει να εκδικιθει ολους τους θεους...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aγαπημενος ηρωας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: