dndpallanen
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

dndpallanen

dungeons and dragon
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 H agaphmenh prestige!!!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: H agaphmenh prestige!!!   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΔευ Μάης 26, 2008 9:30 pm

Θα ηθελα πολυ να μαθω και εγω ποια ειναι η αγαπημενη σας Prestige..... αλλα επειδη ειναι πολλα τα βιβλια θα θεσω ενα οριο. Λοιπον απο ολα τα Complete (warrior, mage κλπ. ) και απο Stormwrack, Frostburn κλπ. Very Happy περιμενω τι καθεσται??!!
παρατηρησα πως δεν εχω γραψει τις δικες μου...
λοιπον:1)frenzied bersekrker(μαντεψτε γιατι...:p επειδη τρελενομαι για barbarians!!!!!)
2)dervish(γιατι ειναι μια ωραια prestige και ειδικια με two weapon fighting..)
3)divine crusader(για παλαντιν....ναι μου αρεσει και ο παλαντιν Very Happy)
4)order of the bow initiate(οσο και ας μην το παραδεχομαι ειναι καλοι οι χαρακτηρες με τοξα...οχι τοσο καλοι οσο οι melee paiktes αλλα καλοι...)



Αν είναι εύκολο γράφεται στα ελληνικά!!!!! Ευχαριστώ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Drizzt Do'Urden στις Τετ Αυγ 26, 2009 3:35 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H agaphmenh prestige!!!   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΤετ Μάης 28, 2008 10:44 am

emena den me kalhpteis tsakaman dioti h prestige pou proteimw einai ektos ton oriwn sou alla an hmoun wizard 8a protimousa ton initiate of the seventh fall veil an ton exw grapsei swsta....alla den einai o monadikos gia to3oth 8a dialega order of the bow initiate.....gia cleric radiant servant of pelor....gia paladin otidhpote dinei bonus apo to complete divine.......auta 8a dialega apo ta vivlia auta



Αν είναι εύκολο γράφεται στα ελληνικά!!!!! Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roerix
Admin
Admin
roerix


Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : athens

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημένη Prestige   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΤετ Μάης 28, 2008 9:14 pm

Λοιπον πιστεύω ότι δεν μπορείς να έχεις αγαπημένη prestige διότι είναι πολλές δυστηχώς

Αυτό που μπορώ να πω είναι ποιό είναι το αγαπημένο μου θέμα που να έχει η prestige που θα διαλέξω!!!!!

Και νομίζω είναι ότι έχω καταλήξει σε μια η οποία είναι ότι prestige σχετίζεται με necromancy κυρίως, εφόσον μπορεί να την πάρει, αλλιώς ότι είναι πιο κατάλληλο για τον χαρακτήρα και για σένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dndpallanen.forumgreek.com
Drizzt Do'Urden
Lord
Lord
Drizzt Do'Urden


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : Αναμεσα στην φυλη μου,τα HALF-ORCS!!!

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H agaphmenh prestige!!!   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΤετ Μάης 28, 2008 9:28 pm

blindguard έγραψε:
emena den me kalhpteis tsaka dioti h prestige pou proteimw einai ektos ton oriwn sou alla an hmoun wizard 8a protimousa ton initiate of the seventh fall veil an ton exw grapsei swsta....alla den einai o monadikos gia to3oth 8a dialega order of the bow initiate.....gia cleric radiant servant of pelor....gia paladin otidhpote dinei bonus apo to complete divine.......auta 8a dialega apo ta vivlia auta



Αν είναι εύκολο γράφεται στα ελληνικά!!!!! Ευχαριστώ

Εγω απλως εθεσα καποια ορια ετσι οστε να μην βρει ο καθενας την απολυτη prestige για μια class... πιστευω πως αυτα τα βιβλια που εθεσα σαν οριο ειναι τα official βιβλια της 3.5 εκδοσης για αυτο και ηταν το οριο..... αυτα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blindguard
Adventurer
Adventurer
blindguard


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 19/05/2008
Ηλικία : 37
Τόπος : a8hna

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H agaphmenh prestige!!!   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΣαβ Μάης 31, 2008 1:52 am

απλα το βιβλιο που θελω ειναι το draconomicon και δεν ειναι official απλα ενα βοηθητικο ειναι....





και μην νομιζεται πηγαινω σε ιντερνετ καφε και τα κοιταω ολα η σθνδεση μου δεν ειναι ετοιμη ακομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
takis_17
Lord
Lord
takis_17


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2008
Ηλικία : 33
Τόπος : -----

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H agaphmenh prestige!!!   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 02, 2008 11:55 pm

Εγώ θα πω απλώς prestige που μου αρέσουν και όχι ΤΙΣ PRESTIGΕ.
Λοιπόν όλες είναι για rugue.
1)shadowblade
2)shadowdancer
....
........
..........
.............
.................
...................
.......................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://aurodreth.blogspot.com
3an8os
Lord
Lord
3an8os


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 05/02/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθηνα

H agaphmenh prestige!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H agaphmenh prestige!!!   H agaphmenh prestige!!! Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 17, 2009 1:23 am

εγω θα πω μια prestige που οι περισσοτεροι μαλλον να μην εχετε καν ακουσει ξανα,...!
προκειτε για την Seeker of the song...!
ειναι μια πρεστιζ καθαα για βαρδους και καιγομαι να την παιξω(την πρεστιζ) διοτι μου φαινετε παρα πολυ καλη...!
δινει επιθετικα πλεον τραγουδια στους βαρδους...και την δυνατοτητα να συνδιαζεις 2-3 ξορκια σε εναν γυρο,κατι που δεν μπορει ο απλος βαρδος....,και ειναι πολυ σημαντικο....και μπορει να το καταλαβει μονο καποιος που ξερει καλα να παιζει την κλαση....!
αλλιως ενας ασχετος θα μπει...
-μπραβο λεει περισσοτερα τραγουδακια σε εναν γυρο αλλα δεν ειναι ετσι..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H agaphmenh prestige!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
dndpallanen :: Dungeons & Dragons :: Η Γωνιά του Παίχτη-
Μετάβαση σε: